Trzecia ćwiartka Benneluxu [pobierz]

Trzecia ćwiartka Benneluxu [pobierz]

Ktoś gotów nas posądzić o bycie jakimś departamentem PR Luxa Familiara, ale to nie nasza wina, że gość produkuje, w tempie chińskich dzieci przy taśmie. Tym razem po rocznej przerwie, do spółki z Benncartem, wydaje kolejną epkę sygnowaną znakiem Bennelux.

Jak sama nazwa wskazuje, to już trzecie wydawnictwo duetu. Wydaje się, że najbardziej różnorodne. Wszystko zaczyna się futurystycznym pierdzeniem, potem dostajemy charakterystyczne dla tej serii zabawy rytmem i rapem, tak charakterystyczne dla publikacji z tj serii, a całość kończy melancholijne i atmosferyczne „Ghetto expressions”. Czyli, jak zawsze w przypadku tych dwóch na co dzień oddalonych o setki kilometrów ziomków pokrótce i poniekąd – wszystko!

Rzecz jest nie mniej pokręcona od poprzednich wydawnictw z tej serii. W dodatku do pobrania za darmoszkę, co też Wam gorąco polecamy.

FREE DOWNLOAD z bandcampa Benneluxów

Z chęcią napiszemy także o Tobie, więc jeśli masz się czymś pochwalić, to nie zwlekaj, podsyłaj – zarówno pliki, jak i linki. Pamiętaj by wspomnieć coś o sobie.

Szymon Woźniak
wozniak.szymon@gmail.com
No Comments

Post A Comment