Nowe vst koniec września - Waves, Izotope, Slate Digital

Nowości wtyczkowe – 25.09-01.10 (nowe VST od Waves, Slate Digital, Izotope, Ploytec)

Jakie nowe VST zaprezentowali producenci w ostatnim tygodniu września? Sprawdź poniżej!

Waves – nowe wersje klasycznych pluginów.

Z okazji 25′ rocznicy, firma Waves zaprezentowała nowe wersje trzech najbardziej znanych i lubianych pluginów ze swojej oferty – Q10 EqualizerL1 Ultramaximizer oraz AudioTrack. Oprocz odnowionego GUI nowe wersje oferują m.in. takie ulepszenia jak tryb True-Peak dla L1 i 32 bitowe przetwarzanie dla Q10 i Audiotrack.

Izotope Ozone Imager

Firma Izotope wprowadziła na rynek nowy, darmowy plugin do kontroli panoramy stereo – Ozone Imager. Wtyczka posiada wszystko czego potrzebujemy do wizualizacji oraz kontroli bazy stereo – 3 rodzaje mierników, możliwość zwężania/poszerzania panoramy za pomocą suwaka „Width” oraz opcję „Stereoize”.

Slate Digital FG-Stress

Najnowsza wtyczka od Slate Digital to emulacja znanego i bardzo lubianego kompresora Distressor od Empirical Labs. Jak mówi sam Steven Slate, stworzenie FG-Stress było jednym z najbardziej wymagających projektów firmy, głownie z powodu nietypowej konstrukcji analogowego modułu, który zmienia parametry w zależności od stopnia kompresji.

Ploytec Aroma

Ploytec Aroma to nowy procesor harmoniczny, mający cztery moduły przesterowania o różnej charakterystyce, od lampowego po taśmowe. Dzięki trybowi działania Mid/Side Aroma może sprawić że przetwarzany materiał audio nabierze niespotykanej głębi i przestrzeni.

Tags:
Alexey Kshishtoforski
Orski@thebeatz.pl

Orski to DJ, producent i realizator z Poznania, założyciel theBeatz.

No Comments

Post A Comment